MB Lantakas

PVC Langai

„Perfectherm“ yra šiuolaikiniai langai, pagaminti pagal aukščiausius standartus.

STILIUS
Dvi varčių formos – pusiau sulyginusia ir nesusilyginusia su paviršiumi varčia, puikiai tinka šiuolaikiniams statiniams. „Perfectherm“ langai suteikia pastatams lengvumo ir neįprasto stiliaus.

HARMONINGUMAS
Keturios pagrindinių profilių spalvos sudaro harmoningą derinį su plačiu fanerų asortimentu. „Perfectherm“ langai puikiai atrodo tiek klasikinės baltos spalvos, tiek ir medžio tipo dekoratyvinėse plėvelėse bei modernistinės RAL paletės spalvos variante.

ŠILUMA
Šešių kamerų profiliai, kurių gylis yra 80 mm ir 48 mm trijų plokščių paketai su šiltu rėmu, užtikrina puikią 0,78 W/m2K lango šiluminę izoliaciją.

SANDARUMAS
Naudojant tris tarpines varčioje ir rėme, galima gauti labai gerus izoliacijos parametrus.

SAUGUMAS
Kruopščiai suprojektuota ir patvari konstrukcija, priešįsilaužiminių užkabų ir saugaus stiklo paketų panaudojimas efektyviai apsaugo pastatą nuo įsilaužimo.

PATIKIMUMAS
A klasės storio Langų profiliai, žinomos „MACO“ įmonės apkaustai 5-oje aukščiausioje korozijos apsaugos klasėje ir didelis specialiai profiliuotas armavimas garantuoja patikimumą daugeliui metų.

„Optitherm“ langai yra daugiau nei standartas.

EKOLOGIJA
Langų profiliai gaminami remiantis cinko-kalcio stabilizatoriais, kurie yra draugiški žmonėms ir aplinkai.

ĮVAIROVĖ
Švelniai suapvalintos varčios ir rėmo linijos, stilinga stiklajuostė, juodos arba pilkos spalvos tarpinės, paketai su įvairiais stiklais ir šiltais distanciniais rėmeliais suteikia įvairių konfigūracijų galimybę.

PATVARUMAS
Sustiprinimas, uždarytas rėme, aukštos klasės apkaustai ir terminio suvirinimo tarpinės garantuoja patvarumą ir ilgą neavarinį naudojimą.

EFEKTYVUS ENERGIJOS VARTOJIMAS
Šešių kamerų varčios profiliai ir rėmai, kurių konstrukcijos plotis yra 80 mm, ir galimybė naudoti trijų stiklų paketus su Ug 0,6 W/m2K koeficientu garantuoja puikią šiluminę izoliaciją.

KOMFORTAS
Platus stiklo paketų su didesne akustine izoliacija ir atsparumu įsilaužimui, su galimybe panaudoti priešįsilaužiminius kablius ir rankenas su metaliniu įdėklu, asortimentas žymiai padidina naudotojų komfortą ir saugumą.

„Clasictherm“ langai tai yra aukščiausio lygio standarto garantija.

BEŠVINIAI 
Ekologiniai „Clasictherm“ profiliai, pagaminti su cinko-kalcio stabilizatoriais, neturi švino.

ELEGANCIJA
Simetriški ir švelniai suapvalinti profiliai, stilinga stiklajuostė su juoda arba pilka tarpine ir galimybė užsisakyti stiklo paketą su šiltu rėmeliu skirtingomis spalvomis – dėl to langai gali atrodyti  unikalūs.

PATVARUMAS IR SAUGUMAS
Sustiprinimas, uždarytas rėme, galimybė naudoti „Secustik“ rankeną ir preišįsilaužiminius kablius garantuoja ilgalaikį, neavarinį naudojimą, ir apsaugą nuo įsilaužimo.

ŠILUMA
Šešių kamerų rėmų ir varčių profiliai, kurių plotis 70 mm, ir galimybė naudoti trijų stiklų paketus su šiltu 40 mm pločio rėmu, kurio koeficientas yra 0,6 W/m2K, užtikrina puikią šilumos izoliaciją.

IŠSVAJOTI
Platus dangos spalvų pasirinkimas, bet kokios spalvos iš RAL paletės panaudojimo galimybė ir formos įvairovė – dėl to „Clasictherm“ langai tinka bet kokiam labiausiai fantastiniam projektui.

TYLA
Šešių kamerų profilių sistema ir trijų stiklų paketų naudojimas užtikrina namuose ramybę.

KOMMERLING 70

Patikima ir ilgaamžė PREMIUM klasės vokiška plastikinių langų sistema. Langus komplektuojant su 3 stiklų stiklo paketu langai atitinka A energinio naudingumo klasę.

KOMMERLING 70 – 5 kamerų, 70 mm storio rėmas. Rėmo Uf = 1.20 W/(m2K). Lango rėmuose naudojama pilno kontūro plieninė armuotė. Galimas stiklo paketo ar užpildo plotis iki 44 mm.

KOMMERLING 76 MD

Puiki PREMIUM klasės vokiška plastikinių langų sistema. Mūsų standartas – kitų geriausias. Puikus kainos ir kokybės santykis. Ypatinga kokybė ir ilgaamžiškumas, tvirtumas, modernus dizainas bei itin gera šiluminė izoliacija, atitinkanti A++ langų energinio naudingumo klasę.

KOMMERLING 76 MD – patikimas 6 kamerų, 76 mm storio rėmas su centrine tarpine po stiklo paketu. Rėmo Uf = 1.00 W/(m2K). Galimas variantas su storesnė 85 mm varčia. Lango rėmuose naudojama pilno kontūro plieninė armuotė, lango varčioje armuotė iki 2,5 mm. Galimas stiklo paketo ar užpildo plotis iki 48 mm.

KOMMERLING 88 MD

Naujos kartos PREMIUM klasės išskirtinė vokiška plastikinių langų sistema. Sukurta patenkinti reikliausių klientų ir architektų norus. Ypatinga kokybė ir ilgaamžiškumas, tvirtumas, puikus dizainas bei išskirtinė šiluminė izoliacija, atitinkančia ne tik pasyvaus namo, bet ir A++ langų energinio naudingumo klasę. 

 KOMMERLING 88 MD – modernus, net 7 kamerų, 88 mm storio rėmas su centrine tarpine po stiklo paketu. Tai garantuoja patikimumą bet kuriomis oro sąlygomis. Rėmo Uf = 0,95 W/(m2K). Ši sistema ypatinga ne tik dėl savo puikių šiluminių savybių, bet ir dėl savo patikimumo ir universalumo. Lango rėmuose naudojama pilno kontūro plieninė armuotė, lango varčioje armuotė iki 2,5 mm. Galimas stiklo paketo ar užpildo plotis net iki 56 mm. Todėl ši sistema puikiai tinka didelioms konstrukcijoms ar vitrinoms.

KBE 70mm Sistema

5 kamerų 70 mm pločio KBE70 sistemos lango šilumos laidumo perdavimo koeficientas yra 1,4 W/(m²K) naudojant 24 mm pločio standartinį 2 stiklų paketą, kurių 1 yra su selektyvine danga. Maksimalus galimas 5 kamerų 70 mm pločio KBE70 sistemos lango šilumos laidumo perdavimo koeficientas 1,1 W/(m²K) pasiekiamas naudojant 3 stiklų paketą, kurių 2 yra su selektyvine danga. Lango su standartiniu 24 mm pločio, 2 stiklų paketu triukšmo izoliacvijos rodiklis Rw yra nuo 30 dB iki 45 dB su specialiu garsą izoliuojančiu stiklo paketu. Lango su standartiniu 36 mm pločio, 3 stiklų paketu triukšmo izoliacijos rodiklis Rw yra nuo 31 dB iki 45 dB su specialiu garsą izoliuojančiu stiklo paketu. Naudojamas KBE70 profilis yra pagamintas pagal „greenline“ technologiją ir jo gamyboje nenaudojami švino stabilizatoriai. Profilis nekenksmingas aplinkai ir žmogui, puikiai tinkamas perdirbimui. Sandarinimo tarpikliai – 2 eilės, standartiškai juodos spalvos. Lango rėmas: 5 kamerų, 70 mm pločio, 112 mm aukščio varstoma dalis ir 63 mm nevarstoma dalis.

papildoma informacija

Ar nusprendėte įdiegti plastikinius langus? Matavimams ir būtiniems parengtiniams darbas įmonė suteiks Jums kvalifikuotus specialistus Jums patogiu laiku. Pasirašius sutartį dėl plastikinių langų montavimo mūsų įmonėje, mes jums paskiriame specialistą, kuris visą laiką stebės jūsų užsakymo būseną ir atliks: būtinus langų angų matavimus, darbo apimties vertinimą, konsultuos, rekomenduos geriausius plastikinių langų variantus Jums (KÖMMERLING, Aluplast, Veka, KBE, Brügmann) apskaičiuos užsakymo išlaidas. Kiekvienam lango dizainui jis parengs specifikaciją (detalų aprašymą), pagal kurį projektuotojai apskaičiuoja svorį ir parenka dvigubo stiklo langų, varčios ir kitų detalių komponentus, galinčius atlaikyti visos konstrukcijos apkrovą veikimo metu. Užsakant nestandartines langų konstrukcijas (pvz., Išlenktas ar vitražą), atliekamas individualus tikėtinos apkrovos skaičiavimas. Informacija apie užsakymo kainą šiuo atveju, gausite ne anksčiau kaip 2-3 dienas.

Kaip apskaičiuoti plastikinio lango kainą? Šis klausimas yra ne tik pardavėjų, bet ir klientų. Apskaičiuojant plastikinių langų kainą, skaičiuojamos visos medžiagos, naudojamos langams kurti: montavimo konstrukcijos, tvirtinimo detalės ir kiti elementai, naudojami montavimo metu. Taip pat skaičiuojami parengiamieji darbai bei montavimo darbai.

Bendraukime!

Skambinkite

+370 684 03531

Rašykite

mb.lantakas@gmail.com

Vilnius

Dirbame visoje Lietuvoje

Parašykite mums

© 2019 Lantakas.lt Visos teisės saugomos.

Uždaryti